Login

Karta ARIS

Ponúkame Vám služby v sieti  čerpacích staníc ARIS . Naše  čerpacie stanice poskytujú  zákazníkom vysoko kvalitné tankovanie  motorovej  nafty, na základe bezhotovostných platieb na kreditné karty  ARIS, alebo  tankovanie na talóny. ARIS karty a  sieťové služby  využívajú už 20 rokov autodopravcovia vo viac ako  20 krajinách v Európe a v Ázii.
Na hlavných trasách z Číny až do Portugalska, používajú naši zákazníci jedinú sieťovú kartu. To vám umožní úplne sa vzdať finančnej hotovosti  pri  tankovaní  do nákladných vozidiel a autobusov.
Väčšina čerpacích staníc v sieti ARIS  má strážené parkoviská, moderný  autoservis, umývaciu stanicu, obchody, kaviarne, zmenáreň, medzinárodné spojenie. Nepretržitý dispečérska služba  v  ARIS sieti umožňuje núdzové  zablokovanie karty pomocou SMS-správ.
 
ARIS má vlastnú sieť čerpacích staníc. Tieto čerpacie stanice sú  spolu s čer. stanicami u našich strategických partnerov uvedených v zvýhodnenej sieti, v ktorých  sme pripravení poskytnúť  Vám individuálne zľavy.  Pre ľahšiu orientáciu je znížená  cena v sieti  čerpacích staníc   na mapách krajín zvýraznená červenou farbou.

Spoločnosť  ARIS  sa snaží zabezpečovať minimálne  ceny  na pohonných hmotách  a ponúka tri spôsoby platby: platby vopred /predplatby/, úverové, platobné po dobu dvoch pracovných dní.
Jednotlivé zľavy na zvýhodnené siete závisia na zvolenom spôsobe platby a množstva natankovaného paliva. Podrobné informácie o jednotlivých zľavách je možné získať na  našej najbližšej pobočke.

Spoločnosť  ARIS  vyvinula špeciálny program pre minimalizáciu nákladov klienta. Tento program rozširuje svoj vplyv na čerpacie stanice, označenej  obdĺžnikom na mape, vrátane preferenčnej siete. Nový program umožňuje zákazníkovi:-analyzovanie  v reálnom čase vlastné  transakcie- prejaví sa to na webových stránkach spoločnosti. Každý klient obdrží svoje heslo pre vstup do tohto systému. Tu si môže klient::
  nastaviť denné limity pre jednotlivé druhy palív na jednu  kartu alebo na  všetky karty naraz
  nastaviť denné limity na čerpacej stanici v ľubovoľnom poradí
  získať prehľad nad optimálnou cenou
  stanoviť limit na každú kartu pred jazdou a upravovať si ju sám
  mať presné platobné  bilancie za pohonné hmoty  kedykoľvek a kdekoľvek.
Tento  systém bude sledovať vodiča a vyhne  sa  tak prekročeniu výdavkov.
Za účelom zlepšenia tankovania  v sieti  ARIS, spoločnosť zabezpečila nových strategických partnerov v Rusku, Ukrajine a Kazachstane. Vzhľadom k tomu, že partneri  tankujú na týchto čerpacích staniciach  len na čipovú kartu, spoločnosť vydala novú palivovú kartu s magnetickým prúžkom a tradičným  čipom. Táto mapa sa významne rozšírila geograficky  pre potrebu zákazníkov.

Pre klientov, ktorí čerpanie pohonných hmôt platia v hotovosti alebo kreditnou kartou banky sme pripravili špeciálny program zľavových kariet ARIS, pri ktorých klient využíva dohodnuté zľavy na pohonné hmoty v celej zľavovej sieti ARIS. Táto karta je  bezplatne k  dispozícii  vo všetkých kanceláriach a pobočkách ARISu.

Navyše s kartou ARIS  môžete platiť mýto v Bielorusku, Poľsku a Rusku.

Spoločnosť ARIS poskytuje informačnú podporu pre vodičov 24 hodín denne, prevádzkovatelia "horúcej linky" +7 812 347 93 44, +7 812 458 90 54, +7 921 911 20 20, +7 964 342 16 66.
.